PostHeaderIcon Pontszerző szabályzat

A Szabályzat a Jászkun Fotóklub tagjainak, a fotográfia népszerűsítése érdekében kialakított nemes versengését szolgálja.

A Szabályzat értelmében, minden egyéni és kollektív fotókiállítás, hazai és külföldi fotópályázatokon való részvétel, házi fotósverseny, a fotográfia népszerűsítése érdekében kifejtett egyéb tevékenység (fotóstanfolyam tartása, előadások tartása, prospektusok-könyvek kiadása) és kiállítások szervezésében, rendezésében való részvétel a pontszerzésbe beleszámít.

A pontszerzés minden évben elölről kezdődik és év végén, az év utolsó fotóklub foglakozásán van az értékelése.

A pontszerző verseny első három helyezettje a klub ajándékát (lehetőleg könyvajándék) kapja és a klub honlapján a helyezett klubtagok neve jelenjen meg, arcképükkel és a tevékenységük leírásával együtt.

Az első helyezett kapja meg a Jászkun Fotóklub kiváló fotósa-2011” címet.

Egy kolléga egymásután legfeljebb két alkalommal kaphatja meg a címet, majd egy év elteltével ismét pályázhat a cím elnyerésére.

PONTOK

1. Egyéni fotókiállítás    10pont

2. Kollektív kiállításon részvétel 3 pont

3. Belföldi pályázaton indulás esetén  2 pont